Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUMURUNIIDUK COLLECTOR 548e Kit

599 

STIGA akumuruniiduk Collector 548e Kit tehnilised andmed:

Komplektis 4 Ah aku ja laadija.

Võimsus (kW) STIGA 48V- 4,0Ah 1,3kw
Lõikekorpuse materjal Teras
Lõikelaius (cm) 46
Vedavad rattad Ei
Mootor 1,3kw, 48V harjavaba mootor, aku ja laadija kaasas
Koguja Hübriid, 60L, täituvuse indikaator
Rattad ees/taga mm 200/280 Kuullaagrid
Kõrguse reguleerimine Tsentraalne 6, 22 – 80
Lõikemeetod Koguja- ja taha väljaviskega
Esi bamper Jah
Kaal (kg) 23kg

Stiga akumuruniiduk COLLECTOR 548e Kit on uus Fulcrum käepideme ja 500-seeria ePower liitiumioonakuga muruniiduk.

Akumuruniiduk ei saasta keskkonda, töötab vaikselt ja on ilma tülika elektrikaablita. Võimas harjavaba 1,3 kW elektrimootor töötab energiasäästlikult. Nii kasutatakse 48 voldise ja 4 Ah ePower liitiumioonaku võimsust optimaalseimal viisil, et niita ühe laadimisega umbes 400 m². Niidulaius on 46 cm. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida kuue niidukõrguse vahel, vahemikus 2,2 – 8,0 cm.

Stiga akumuruniiduk COLLECTOR 548e Kit eripäraks on selle uuenduslik X-kujuline Fulcrum käepide, mille kõrgust ja kallet saab spetsiaalse klambri abil hõlpsalt reguleerida. Tänu sellele saab iga kasutaja seada käepideme endale sobivasse asendisse. Põõsaste, hekkide või piirdeaedade lähedalt niitmine muutub aga senisest oluliselt mugavamaks kui asetada käepide kerge kalde alla. Fulcrum käepide võimaldab muruniidukit ka ruumisäästlikumalt hoiustada. Muruniidukil on mahukas 60-liitrine plastikust/tekstiilist kogumiskorv, mille andur annab märku korvi täitumisest. Keskmisest suuremad kuullaagritega rattad hõlbustavad niiduki kasutamist ebatasasel pinnal. Tänu eesasetsevale käepidemele on niidukit lihtne tõsta ja transportida. Terasest korpus tagab tugevuse ja vastupidavuse.

500- seeria veomehhanismita niidukid töötavad ainult ühe 48 V (4 Ah või 5 Ah) akuga.

Collector 548e muruniiduki akut saate kasutada ka mõne muu Stiga 500 ja 700 seeria aiatööriista toiteks.

Akumuruniidukil on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2L0485008/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top