Pildid on illustreerivad!

STIGA AKULÕIKUR BC 500e

219 

Stiga akulõikur BC 500e tehnilised andmed:

Mootor 48V/ 4,0Ah
Käepide Silmus käepide
Trimmipea Bump&Work kahe jõhviga
Tera 4T
Kanderihmad Ei
Kaal pakendiga 5 kg
Mõõtmed pakendiga 1850 × 250 × 165 mm

Stiga akulõikur BC 500e kuulub akutoodete 500-seeriasse, mille toiteallikaks on 48 V Stiga ePower aku. Akulõikur on võrreldes bensiinimootoriga lõikurist kergem, keskkonnasõbralikum ja vaiksem ning nõuab vähem hooldust. Stiga akulõikur BC 500e sobib nii muruservade trimmimiseks kui ka väljakasvanud tugevama rohu lõikamiseks. Selleks on komplektis kaks lõikeseadet: nelja hambaga rohuketas 4T tihedama taimestiku lõikamiseks ja Bump&Work trimmipea pehmema rohu trimmimiseks. Kui trimmijõhv on kulunud, piisab kergest löögist vastu maad ning jõhv väljub automaatselt õiges pikkuses. Kasutusmugavust ja ohutust lisab käepideme lähedale integreeritud ergonoomiliste lülitiga ekraan. Reguleeritav silmuskäepide ja liigendvõll muudavad lõikuri transportimise ja hoiustamise maksimaalselt ruumisäästlikuks.

Soovitatav on kasutada vähemalt 4,0 Ah akut (müüakse eraldi), millega saab töötada ca 30-60 minutit.

Akulõikuriga töötamisel soovitame kindlasti kasutada pleksiklaasi või võrguga näomaski ja libisemiskindlaid kaitsekindaid. Tööriided peaksid olema tugevast materjalist, et vastu keha lendav rohi, kivikesed vms ei vigastaks. Jalga soovitaks panna turvajalanõud või kummikud.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

 

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 278200008/ST3 Kategooriad: ,

Tarvikud

Sama tootesarja tooted

Go to Top