Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUMURUNIIDUK COMBI 753 SQ AE

599 

Stiga akumuruniiduki Combi 753 SQ AE tehnilised andmed:

Akud ja laadija ei kuulu komplekti.

Niiduala, soovituslik (m²) 600
Niidulaius (cm) 51
Niidukõrgused Tsentraalne, 6 niidukõrgust, 22-80 mm
Niidumeetod Kogumine, multšimine, külg või taha väljavise
Lõikekorpuse materjal Teras
Koguja maht (l) 60
Koguja materjal Tekstiil
Vedavad rattad Tagumised
Ratta mõõdud (mm) 200/280
Pesuliides Ei
Kaal (kg) 29

Stiga akumuruniiduk COMBI 753 SQ AE parim mudel väiksemasse koduaeda.

Keskkonnasõbralikul akumuruniidukil STIGA Combi 753 SQ AE on uue põlvkonna topelt akud, mis tagavad vaikse töö, emissiooni ja vähese hoolduse. Kaks akut töötavad üheaegselt, tasakaalustades erinevad laadimised ja tagades suurema sõltumatuse ning pikema aku tööea. Nii kasutatakse 48 voldiste 2x5Ah ePower liitiumioonakude võimsust optimaalseimal viisil, mis võimaldab niita ühe laadimisega umbes 600 m². 1,5 kW harjadeta mootor tagab tõhusa ja mugava niitmise. Stiga akumuruniiduk Combi 753 SQ AE niidulaius on 51 cm. Niidukil on mahukas 60-liitrine kogumiskorv, mille andur annab märku korvi täitumisest. Tagarattavedu pakub abi kasutamise lihtsustamiseks, samal ajal kui elektrooniline regulaator võimaldab niiduki kiiruse kõndimiskiirusega sobitada. Combi 753 SQ AE võimaldab valida nelja niidumeetodi vahel: kogumine, külgväljavise, tagantväljavise või multšimine, mis peenestab rohu peeneks ja ladestab jäägid maapinnale loodusliku väetisena. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida kuue niidukõrguse vahel, vahemikus 2,2 – 8,0 cm.

Tasub tähele panna, et akumuruniidukil on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2L0537878/ST1 Kategooria:

Tarvikud

Sama tootesarja tooted

Title

Go to Top