TRIMMERID

Kõik STIGA trimmerid on loodud töö kiireks tegemiseks ning neid on lihtne kaasas kanda ja käsitseda. Kvaliteetsed lõikepead pakuvad suurepärast jõudlust muru lõikamiseks.

VÕSALÕIKURID

STIGA võsalõikurid on loodud võsa ja jämeda rohu lõikamiseks. Neid on lihtne kaasas kanda ja käsitseda. Kvaliteetsed lõiketerad pakuvad suurepärast jõudlust erinevates olukordades.

HEKILÕIKURID

STIGA hekilõikurite abil saate hoolitseda oma aias nii kõrgete kui ka madalate hekkide eest. Hekilõikuritel on ergonoomiliselt pöörlev esikäepide koos vibratsioonivastase süsteemiga, et väheneks käte väsimus.

OKSAPURUSTAJAD

STIGA oksapurustajad võimaldavad hõlpsalt vähendada tekkivat okste mahtu. Puiduhaket saate kasutada kütmiseks, kompostina või multšina oma peenarde või viljapuude jaoks.

KETTSAED

STIGA kettsaed on hästi tasakaalustatud tööriistad, mille eesmärk on muuta teie töö võimalikult lihtsaks ja vähem väsitavaks, olgu selleks aia hooldamine, palkide saagimine või puude kärpimine. Valikus on nii aku- ja bensiinimootoriga kui ka toitejuhtmega mudelid.

MULTITÖÖRIISTAD

STIGA Garden mitmeotstarbeline tööriist on pikendatava kõrgusega ja kohandatav paljude lisaseadmetega. Seetõttu sobib see paljude aias tehtavate tööde jaoks, mis tavaliselt nõuavad redeli kasutamist.