Stiga kaablivaba robotniiduk
Stiga uudised

Stiga kaablivaba robotniiduk. Videotutvustus ja VIP edasimüüjate kontaktid

Kas oled unistanud robotniidukist ja muru niitmisest, ilma et peaksid piirdekaabli paigaldamisega vaeva nägema? Stiga uue piirdekaablita robotniidukiga on nüüd see võimalik! Kuna STIGA autonoomse robotniidukiga on kaasas tugijaam, on Teil täielik vabadus ja paindlikkus otsustada, kuhu ja kuidas seda oma aias paigutada. Paindlik süsteem – kui teie aias midagi muutub, näiteks uus lillepeenar või laste mänguala, siis saate paari minutiga niitmise ala lihtsalt muuta.

Loe siit »
Stiga uudised

Kuidas valida muruniidukit?

STIGA kvaliteetne muruniiduk on väga hea abiline pikkadeks aastateks. Kuidas aga välja valida see kõige õigem muruniiduk? Kas eelistada bensiinimootoriga või akuga muruniidukit? Või oleks parem robotniiduk? Muruniiduk valimisel peab kõigepealt mõtlema, kui suur on see ala, mida teil on vaja niita. Jagame teile soovitusi, mida veel läbi mõelda ja arvestada, et saaksite parima valiku teha.

Loe siit »
Stiga uudised

Uus akumurutraktor STIGA SWIFT 372e

Stiga uus kogujaga akumurutraktori Swift 372e on väike, vaikne, kompaktne ja äärmiselt kerge manööverdamisvõimega, sobides ideaalselt seal, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Puude, põõsaste, lillepeenarde või muude aiaelementide vahel niitmiseks igati sobiv murutraktor. Kogujaga murutraktori eeliseks on see, et kogu niidetud muru kogutakse koheselt kokku, tulemuseks on puhas ja laitmatu murupind.

Loe siit »
puhastamine

Okste koristamine

Nii kevadel kui ka sügisel tekib aias suur hulk oksi nii tormide tõttu kui ka okste lõikamise tõttu. Mida okstega edasi teha? Peamised võimalused on okste põletamine, purustamine ja jäätmekonteinerisse viimine. Stiga oksapurustajaga aitab oksad muuta kasulikuks multšiks. Olemas on riiv-tüüpi purustajad aitab peenestada lillevarsi, oksi, juuri, aga ka puu- ja köögiviljade koorimisjääke ning vaikne elektriline oksapurustaja, millel on kaheksahambuline pöörlev rull-lõikursüsteem, mis oma reguleeritava hakkimisfunktsiooniga saab hakkida kuni 40 mm läbimõõduga oksi.

Loe siit »
Stiga uudised

STIGA robotniiduk – uue põlvkonna robot Teie aias!

STIGA robotniidukid G600 ja G1200 manööverdavad väga hästi, summutavad hästi müra ja vibratsioon. Robotniiduki üks olulisi eeliseid ongi selle äärmiselt vaikne tööreziim. Ka aia puhkealade ümbruses töötades ei sega robot seal rahu ja vaikust nautivaid puhkajaid.

Loe siit »
Stiga uudised

Kasulikud nõuanded – mida peaks teadma enne lehepuhuri ostmist?

Tehnika võidukäik on puudutanud isegi nii lihtsat tööd nagu lehtede riisumine. Ilmselt oleme pidanud kõik vähemalt korra-paar oma elus lehti riisuma ja teame oma kogemusest, et see võib olla päris „sportlik töö“. Nojah, miks ka mitte teha trenni ja hoida ennast vormis sügislehtede riisumisega…Aga päris raske ja mahuka töö tegemiseks ning oma selja ja käte säästmiseks on LEHEPUHUR uueks ja suurepäraseks alternatiiviks.
Stiga aiatehnika totevalikus on erinevaid lehepuhureid. Kuidas leida endale sobiv?

Loe siit »