Lehepuhurid on ideaalsed tööriistad mänguplatside, kõnniteede, parklate, terrasside, treppide jms puhastamiseks lehtedest, okastest, liivast, kivikestest ja niidetud murust. Talvisel ajal värskelt sadanud lume puhumiseks sõiduautodelt, treppidelt ja jalgteedelt.

Stiga tootevalikus on nii bensiinimootoriga kui akudega lehepuhureid.

STIGA akulehepuhurid on kerged ja keskkonnasõbralikud, töötavad vaikselt, madala vibratsiooniga ning vajavad vähem hooldust. Puhurid sobivad ideaalselt kodumajapidamisse, aga ka töötamiseks kohtades, kus müratase on piiratud, näiteks lasteasutuste, haiglate ja puhkealade piirkondades. Stiga akulehepuhurite valikust leiab nõudlikum tarbija puhumisfunktsiooniga seadmetele lisaks ka imemis- ja purustamisfunktsiooniga seadme. Tänu lisafunktsioonile väheneb kokku kogutud prahi maht ning purustatud lehed saab edukalt komposteerida ja taaskasutada väärtusliku kompostina oma aias.

Akulehepuhurid töötavad Stiga ePower erineva võimsuse ja mahuga akudega. Valikus on seadmed koos akude ja laadijaga, aga ka ilma akuta ja laadijata. Stiga ePower akusid saab kasutada ka teiste Stiga seadmetega. Soovitame alati kontrollida kas juba ostetud akud sobivad uue seadmega.

Title

Go to Top