STIGA MURUNIIDUKID, MURUTRAKTORID, AIATRAKTORID JA RAIDERID ON VÕITNUD KASUTAJATE SÜDAME!

                      MURUNIIDUKID

STIGA muruniidukid on lihtsalt kasutatavad, usaldusväärsed ja vastupidavad masinad muru niitmiseks. Sõltuvalt teie aia suurusest on mitmesuguseid mudeleid, mille hulgast saate valida erinevate energiaallikate ja lõikesüsteemidega.

VAATA NIIDUKEID

                    ROBOTNIIDUKID

Stiga Autoclip robotniidukitel on kvaliteetsed lõiketerad, kauakestvad akud ja mobiilirakendus roboti kaugjuhtimiseks. STIGA Autoclip robotniidukid hooldavad teie aeda ja annavad teile aega ning energiat elu nautimiseks.

VAATA TOOTEID

                    LASTETOOTED

Kõigile väikestele aednikele mõeldes on välja töötatud STIGA aiatraktori või muruniiduki vahvad koopiad, mis võimaldavad teie lapsel õues tegutseda ja tunda end tõelise profina! Kõik mänguasjad on valmistatud plastikust, täiesti ohutud ja lõbusad!

VAATA TOOTEID

KOGUJAGA TRAKTORID

STIGA roolivõimendiga murutraktorid võimaldavad suurtel aladel mugavalt rohtu niita, muretsemata väikeste kivide, takistuste või nõlvade pärast. Tänu lisatarvikutele saate STIGA traktorit kasutada aastaringselt, näiteks aiatöödel ja lumekoristamisel.

VAATA TOOTEID

KÜLGVÄLJAVISKEGA TRAKTORID

Stiga külgväljaviskega murutraktorid sobivad suurte alade niitmiseks, kus rohtu ei pea kokku koguma. Stiga murutraktorid on koostatud kvaliteetsetest osadest ning kasutatakse Briggs & Strattoni, Stiga või Kawasaki mootorit.

VAATA TOOTEID

                    ZT TRAKTORID

STIGA Zero Turn traktor teeb imet suurtel aladel ja võimaldab niita kõrgemat rohtu ja ka ebatasaseid pindasid tänu tugevale kolme lõiketera süsteemile. STIGA ZT traktoreid saab lihtsalt kasutatavate hoobadega pöörata mugavalt ümber takistuste 360°.

VAATA TOOTEID

                          RAIDERID

STIGA raiderid pakuvad tänu kvaliteetsetele lõiketeradele suurepäraseid lõike- ja multšimisvõimalusi ning ainulaadne STIGA liigendjuhtimine võimaldab neid hõlpsalt manööverdada ümber takistuste, nagu näiteks puud, kivid või lillepeenrad.

VAATA TOOTEID

          RAIDERITE LÕIKESEADMED

Stiga pakub lõikeseadmeid nii Park kui ka Villa tooteseeria raideritele niidulaiusega 85-125cm. Lõikeseadmetel on komplektis multšimiskomplekt, et niidetud rohi efektiivselt purustada. Lõikeseadmetel on koorikuvastased rattad, et niiduk liikumisel stabiliseerida.

VAATA TOOTEID

Stiga tooted – muruniidukid, murutraktorid, aiatraktorid, robotniidukid, lastetooted, ZT traktorid, raideid  on kvaliteetsed ja vastupidavad.  Edasimüüjad on kogu Eestis. Kõik edasimüüjad tunnevad väga hästi Stiga tooteid ja oskavad anda teile parimat nõu niiduki valimisel. Võtke julgelt ühendust ja küsige soovitusi!

VAATA KONTAKTE