STIGA MURUTRAKTORID ON KVALITEETSED JA VASTUPIDAVAD ABILISED

STIGA AKUMURUTRAKTORID

stiga murutraktor

STIGA KOGUJAGA MURUTRAKTORID

STIGA KÜLGVÄLJAVISKEGA MURUTRAKTORID

Stiga ZT traktorid

STIGA ZT TRAKTORID

STIGA MURUTRAKTOR

Kõik Stiga murutraktorid, ZT traktorid ja raiderid on võimsad, väga vastupidavad, kvaliteetsed abilised. Murutraktorid on disainitud ka kõrge muru niitmiseks. Murutraktorite eeliseks on väga mugav iste ning tööasend ning seetõttu on traktorid saanud kasutajatelt just erakordselt positiivset tagasisidet.  Suur pluss on see, et niidetavat rohu saab kas multšida, koguda kogujasse või küljelt välja visata.  Suured rattad tagavad hea haarduvuse ka rasketes oludes. Traktorite võimsad esituled tagavad hea nähtavuse igasugustes oludes. Olemas on nii kogujaga kui ka külgväljaviskega murutraktoreid.

Stiga ZT traktorid on tõesti vastupidavad ja töökindlad masinad, mis tagavad kiire ja hõlpsa niitmise. Need traktorid on ette nähtud suurte rohumaade niitmiseks. Väga võimsad mootorid pakuvad pidevat võimsust, mis võimaldab niita kõigis tingimustes, samal ajal kui kahe hoovaga roolisüsteem tagab täpse juhtimise ja maksimaalse juhitavuse.

STIGA raiderid on mitmekülgsused ja täpsed. Mugavatel istmetel on kõrge seljatugi, mida saab reguleerida nii ette kui taha, üles ja alla. Lai valik lisaseadmeid võimaldab muutta raiderid tõeliseks mitmeotstarbeliseks niidukiks. Vaata erinevaid lõikeseadmeid.

STIGA AIATRAKTOR

Aiatraktorit valides tuleb mõelda sellele, kus peamiselt traktorit kasutatakse. Erinevat liiki traktorite kirjelduse all on välja toodud erinevused, nende tugevused, kasutuseelised. Kõige olulisem ongi leida endale sobiv traktor. Võtke julgelt ühendust Stiga traktorite edasimüüjatega ning uuring täpsemalt niidukite kohta. Kõigil edasimüüjatel on suured kogemused traktoritega ning nad oskavad teile kasulikku nõu anda ja soovitada just teile parimat aiatraktorit. Traktoreid saab tellida ka e-poest või vaadata poodides kohapeal üle Eesti (Tallinn ja Harjumaa, Tartus ja Tartumaal, Pärnumaal, Raplamaal, Hiiumaal, Saaremaal, Järvamaal, Viljandimaal, Lääne-Virumaal, Jõgevamaal, Valgamaal ja ka Võrumaal).
Kaasake ka lapsed juba väikesest peale aiatöödele, sest Stiga valikus on ka lastele olemas nii muruniiduk kui ka põnevaid traktoreid, millega lapsed hea meelega ringi sõidavad. Vaata SIIT lastetooteid.
Meie murutraktorite hooldamine on lihtne ja taskukohane ning seda on võimalik teha üle Eesti erinevates kohtades.