STIGA akutoitega masinad on kergesti kasutatavad ja suure võimsusega ning annavad teile rohkem energiat nii oma aias kui ka oma elus! Nüüd saate seda kõike – ja palju muud!

Akuga tööriistade ja muruniidukite suurim pluss on see, et need töötavad vaikselt ning heitmevabalt. Võrreldes bensiinimootoriga tööriistadega saate töötada müravabalt ja nii säästate naabrite närve!

 

Akutoitega tööriistade ja masinate valimisel on oluline tähele panna, et sõltuvalt akudest pakutakse Eestis Stiga kolme tootesarja: 24V, 48V ja 500 seeria (48V) akudega tooted. Enamasti on tööriistad müügil ilma akuta, et klient kellel on juba aku ja laadija olemas, ei peaks igale tootele akut juurde ostma.

Kuidas valida tootesarja?

Peamine kriteerium on see, et millise võimsusega tööriista vajate. 24V tootesarja trimmerid ja hekilõikurid on mõeldud väiksemates aedades toimetamiseks, sest tööriistad on väiksema võimekusega kui 48V ja 500 seeria akutööriistad. Samas on 24V akud ja tööriistad soodsamad ja kergemad.

Stiga tootesarjades 24V, 48V ja 500 on valikus nii trimmerid, mootorsaed, hekilõikurid ja lehepuhurid. Akuga muruniidukid kasutavad 48V või 500 seeria akusid, mis sobivad ka sama tootesarja akutööriistadele.  Näiteks Stiga 500 seeria akuga saab käitada võimast lehepuhurit, mis on sügisel asendamatu abimees.

Stiga kolm tootesarja võimaldavad valida enda jaoks kuluefektiivse lahenduse.  Tuleb vaid aias ringi vaadata ja mõelda, milline akutoodete sari kõige paremini sobiks.