Pildid on illustreerivad!

STIGA AKULEHEPUHUR SAB 24 AE

114 

Akulehepuhur SAB 24 AE tehnilised andmed:

Komplektis 2Ah 24V aku ja laadija.

Tüüp Käes kantav
Max. õhu kiirus (m/s) 44
Õhu kogus (m3/h) 558
Kaal (kg) 1,5

STIGA AKULEHEPUHUR SAB 24 AE

Stiga akulehepuhur SAB 24 AE on lihtsate funktsioonidega, kerge käivitada, reguleerida, puhastada ja hoiustada. Lehepuhur töötab Stiga ePower 24V 2 Ah akuga, on vaikne ja keskkonnasõbralik. Sobib hästi töötamiseks kohtades kus müra tekitamine on piiratud nagu tiheasustusega elamupiirkonnad või puhkealade läheduses. Ühe laadimiskorraga saab töötada ca 10 minutit. Võimas mootor ja tõhus õhukiirus (44 m/s) eemaldavad hõlpsalt ka kõige tõrksamad lehed ja prahi. Õhukiirust saab reguleerida kahe kiiruse vahel.

Lehepuhurid on ideaalsed tööriistad mänguplatside, kõnniteede, parklate, terrasside, treppide jms puhastamiseks lehtedest, okastest, liivast, kivikestest ja niidetud murust. Talvisel ajal värskelt sadanud lume puhumiseks sõiduautodelt, treppidelt ja jalgteedelt.  Professionaalsetel hooldustöödel aga näiteks raudteede hooldamisel või teede puhastamisel enne teemärgistustöid. Ehitustöödel aga aluspinna puhastamisel enne betoonitöid, talvel katuse ehitamisel roovituse puhastamisel lumest jne.

Praktiline soovitus STIGA ePOWER akude kohta:

  • Peale igat töökorda soovitame kontrollida aku laetuse taset. Kui aku laetuse tase on madal või päris tühi, pange aku koheselt laadima. Ärge jätke (pool)tühja akut seisma!
  • Jahedamate ja külmade ilmade korral soovitame aku seadme küljest ära võtta ning kuiva ja soojemasse ruumi viia, vajadusel kindlasti laadida. Tasub meeles pidada, et pooltühja aku jätmine miinuskraadide juurde vähendab oluliselt aku kasutusiga.

Kuidas kontrollida aku laetust? Leidke akult neli indikaatorlampi. Nende kõrval on nupp, millele vajutades saate teada aku laetuse taseme: 4 rohelist tuld=täis aku…tulesid pole=aku tühi.

Tutvuge Stiga akutoodete laiema valikuga SIIN

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisa võrdlusse
Tootekood: 275001121/ST1 Kategooriad: , ,

Tarvikud

Title

Go to Top