Pildid on illustreerivad!

STIGA RAIDER PARK 300M + LÕIKESEADE COMBI 85 MQ

2999 

STIGA Park 300M (vana mudeli nimetus Park 120) on raideritest üks väiksemaid. Park 300M saab kasutada niiduseadmega Combi 85 MQ. Niidulaius on 85 cm. Raideril on ühe silindriga STIGA mootor, mille võimsus on 7,1 kW @ 3200 p / min.  Rooli kõrgust saab vastavalt vajadusele reguleerida. Jalgpedaaliga juhitav hüdrostaatiline ülekanne.

Mootor Stiga
Mootori mudel ST400 7,1kw
Ülekanne Hüdrauliline
Terade lülitamine Elektriline
Lõikekõrguse reguleerimine Kangist
Vedavad rattad Tagumised rattad
Rooli ülekanne Tavaülekanne
Kaal pakendiga 219 kg
Mõõtmed pakendiga 2044 × 915 × 859 mm

STIGA raider PARK 300M + lõikeseade COMBI 85 MQ – raideritest väikseim, kuid saab hakkama ka keerulistel maastikel!

Kui soovite head niidutulemust ja manööverdamist, siis on STIGA raider Park 300M + lõikeseade Combi 85 MQ suurepärane valik. Stiga keskliigend annab masinale hea manööverdusvõime. Tänu sellele saab niita ka aia kitsamaid piirkondi, nurki või muid keeruliselt ligipääsetavaid maa-alasid. Raider sobib ca 2500 ²m alade niitmiseks. Niiduseadme kvaliteetsed terad kindlustavad suurepärase niitmis- ja multšimistulemuse.

Niiduseadme unikaalne QuickFlip tehnoloogia teeb seadme puhastamise ja hooldamise lihtsaks ja kiireks. Vastavalt vajadusele saab niidumeetodit kiiresti ümber seadistada, valides  multšimis või väljaviske režiimi.

Raideritele mõeldud erinevad LISASEADMED võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Harju saab kasutada teede ja parklate puhastamiseks nii tolmust, lehtedest kui ka kergemast lumest. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga. Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars kodu ja aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

 

 

 

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2F5820241/S16 Kategooria:

Go to Top