Pildid on illustreerivad!

STIGA RAIDER PARK 300 + LÕIKESEADE COMBI 95 Q

3249 

STIGA Park 300 (vana mudeli nimetus Park 220) on raideritest üks väiksemaid. Park 300 saab kasutada niiduseadmega Combi 95 Q. Niidulaius on 95 cm. Raideril on ühe silindriga STIGA mootor, mille võimsus on 8,1 kW @ 3200 p/min. Elektriliselt reguleeritav niidukõrgus. Rooli kõrgust saab vastavalt vajadusele reguleerida. Jalgpedaaliga juhitav hüdrostaatiline ülekanne.

Mootor STIGA ST450 432cc 8,1kw
Mootori mudel ST 450 STIGA
Ülekanne Hüdrauliline
Terade lülitamine Elektriline
Lõikekõrguse reguleerimine Elektriline
Vedavad rattad Tagumised rattad
Rooli ülekanne Tavaülekanne
Kaal pakendiga 270 kg
Mõõtmed pakendiga 2044 × 915 × 1115 mm

STIGA raider PARK 300 + lõikeseade COMBI 95 Q –  saab hakkama ka keerulistel maastikel!

Kui soovite head niidutulemust ja manööverdamist, siis on STIGA raider Park 300 + lõikeseade Combi 95 Q suurepärane valik. Stiga keskliigend annab masinale hea manööverdusvõime. Tänu sellele saab niita ka aia kitsamaid piirkondi, nurki või muid keeruliselt ligipääsetavaid maa-alasid. Raider sobib ca 3000 ²m alade niitmiseks. Niiduseadme kvaliteetsed terad kindlustavad suurepärase niitmis- ja multšimistulemuse.

Niiduseadme unikaalne QuickFlip tehnoloogia teeb seadme puhastamise ja hooldamise lihtsaks ja kiireks. Vastavalt vajadusele saab niidumeetodit kiiresti ümber seadistada, valides multšimis või väljaviske režiimi.

Raideritele mõeldud erinevad LISASEADMED võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Harju saab kasutada teede ja parklate puhastamiseks nii tolmust, lehtedest kui ka kergemast lumest. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga. Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars kodu ja aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2F5820421/ST2 Kategooria:

Go to Top