Pildid on illustreerivad!

STIGA RAIDER PARK 300 ja NIIDUSEADE COMBI 95 Q

3699 

Endine Park 220

Komplektis niiduseade.

Stiga raider Park 300 tehnilised andmed:

 

Mootor Stiga
Mootori mudel ST 450 432cm3; 8,1kW; 1-silindriline
Ülekanne Hüdrauliline
Vedavad rattad Tagumised rattad
Rooli ülekanne Tavaülekanne
Niidulaius 95 cm
Terade lülitamine Elektriline
Lõikekõrguse reguleerimine Elektriline
Ratta mõõdud 14,3" X 14,3"
Kütusepaagi maht (l) 4,2
Esituled Ei
Haagise konks komplektis on

STIGA raider PARK 300 ja niiduseade COMBI 95 Q –  saab hakkama ka keerulistel maastikel!

Kui soovite head niidutulemust, siis on STIGA raider Park 300 ja niiduseade Combi 95 Q suurepärane valik. Stiga keskliigend annab masinale hea manööverdusvõime. Tänu sellele saab niita ka aia kitsamaid piirkondi, nurki või muid keeruliselt ligipääsetavaid maa-alasid. Raider sobib ca 3000 m² alade niitmiseks. Niiduseadme kvaliteetsed terad kindlustavad suurepärase niitmis- ja multšimistulemuse.

Komplektis oleval Stiga niiduseadmel Combi 95 Q on unikaalne QuickFlip tehnoloogia, mis teeb seadme puhastamise ja hooldamise lihtsaks ja kiireks. Vastavalt vajadusele saab niidumeetodit kiiresti ümber seadistada valides multšimise või tagant väljaviske. Niiduseadmel on kaks sünkroniseeritud lõiketera, mille otsi saab vahetada. Niidulaius 95 cm. Niidukõrgust reguleeritakse elektriliselt, vahemikuks 2,5 kuni 8,5 cm. Niiduseadmel Combi 95 Q on kaks tugiratast, mis võimaldavad paremini kohaneda ebaühtlase murupinnaga. RAC Quick Connect süsteem aitab kasutajal lihtsa vaevaga  raiderile kinnitada erineva laiusega niiduseadmeid ja raideri ees kasutatavaid lisaseadmeid.

Raideritele mõeldud erinevad LISASEADMED võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Harju saab kasutada teede ja parklate puhastamiseks nii tolmust, lehtedest kui ka kergemast lumest. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga. Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Loodus Invest on suurte kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiad Fiskars kodu ja aed, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2F5820421/ST2 Kategooria:

Title

Go to Top