Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUMURUNIIDUK COLLECTOR 548 AE Kit

549 

STIGA akumuruniiduki Collector 548 AE Kit tehnilised andmed:

Komplektis 4 Ah aku ja laadija.

Niiduala, soovituslik (m²) 400
Niidulaius (cm) 46
Niidukõrgused Tsentraalne, 6 niidukõrgust, 22-80 mm
Niidumeetod Kogumine või multšimine
Lõikekorpuse materjal Teras
Koguja maht (l) 60
Koguja materjal Tekstiil
Vedavad rattad Ei
Ratta mõõdud (mm) 200/280
Pesuliides Ei
Kaal (kg) 24

Stiga akumuruniiduk COLLECTOR 548 AE Kit on 500-seeria ePower liitiumioonakuga muruniiduk

Akumuruniiduk ei saasta keskkonda, töötab vaikselt ja ilma tülika elektrikaablita. Võimas harjavaba 1,3 kW elektrimootor töötab energiasäästlikult. Nii kasutatakse 48 voldise ja 4 Ah ePower liitiumioonaku võimsust optimaalseimal viisil, et niita ühe laadimisega umbes 400 m². Niidulaius on 46 cm. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida kuue niidukõrguse vahel, vahemikus 2,2 – 8,0 cm. Mahukal 60-liitrisel plastikust/tekstiilist kogumiskorvil on andur, mis annab märku korvi täitumisest. Keskmisest suuremad kuullaagritega rattad hõlbustavad niiduki kasutamist ebatasasel pinnal. Tänu eesasetsevale käepidemele on niidukit lihtne tõsta ja transportida.  Terasest korpus tagab tugevuse ja vastupidavuse.

500- seeria veomehhanismita niidukid töötavad ainult ühe 48 V (4 Ah või 5 Ah) akuga.

Stiga akumuruniiduk Collector 548 AE Kit akut saate kasutada ka mõne muu Stiga 500 ja 700 seeria aiatööriista toiteks.

Tasub tähele panna, et akumuruniidukil on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2L0485808/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top