Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUHEKILÕIKUR HT 100e KIT 2 AKUGA

179 

Komplektis 2 akut 2Ah 20V ja akulaadija. Akusid saab paigaldada ka teistele Stiga 100-seeria akuaiatööriistadele.

Akuhekilõikur HT 100e Kit 2 AKUGA tehnilised andmed:

Tera pikkus, cm 50
Tera tüüp ja samm Lasercut 18mm
Tera kiirus (spm) 2300
Mootor 20V harjavaba mootor, aku 2,0Ah ja laadija kaasas
Kaal (kg) 2,20
Tagumine käepide Pööratav, 180°
Tööaeg min. 80 min

Väike, kerge ja mugav STIGA AKUHEKILÕIKUR HT 100e KIT 2 AKUGA.

STIGA HT 100e Kit akutoitega hekilõikur on tõhus ja hõlpsasti kasutatav. Hekilõikurit toidab keskkonnasõbralik 20 V aku, mis tagab vaikse, tõhusa ja väikese hooldusvajadusega kasutamise. Sobib eriti hästi töötamiseks kohtades kus müra tekitamine on piiratud nagu tiheasustusega elamupiirkonnad, haiglate, koolide, lasteaedade läheduses olevad alad, erinevad puhkealad vms. Hekilõikuril on 50 cm pikkune lõiketera ja 180 ° pööratav käepide. Pööratavat käepidet saab seada kolme erinevasse asendisse vertikaalse või horisontaalse lõike tegemiseks, võimaldades samal ajal kasutajal säilitada käe ja randme loomulikku asendit. Kahekordse toimega laserlõigatud tera hammaste vahe on 18 mm. Tera liikumiskiiruseks on 2300 p/min, mis võimaldab saavutada täpse ja usaldusväärse lõiketulemuse. Komplekti kuuluvate akudega saab ühe laadimiskorraga töötada maksimaalselt 80 minutit (kahte akut kasutades).
Komplekti kuulub 2 x 2,0 Ah aku ja akulaadija.

Praktiline soovitus STIGA ePOWER akude kohta:

  • Peale igat töökorda soovitame kontrollida aku laetuse taset. Kui aku laetuse tase on madal või päris tühi, pange aku koheselt laadima. Ärge jätke (pool)tühja akut seisma!
  • Jahedamate ja külmade ilmade korral soovitame aku seadme küljest ära võtta ning kuiva ja soojemasse ruumi viia, vajadusel kindlasti laadida. Tasub meeles pidada, et pooltühja aku jätmine miinuskraadide juurde vähendab oluliselt aku kasutusiga.

Kuidas kontrollida aku laetust?
Leidke akult neli indikaatorlampi. Nende kõrval on nupp, millele vajutades saate teada aku laetuse taseme: 4 rohelist tuld=täis aku…tulesid pole=aku tühi.

Tutvuge Stiga akutoodete laiema valikuga SIIN

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 271302108/AKU Kategooriad: ,

Tarvikud

Sama tootesarja tooted

Title

Go to Top