Pildid on illustreerivad!

STIGA AKULEHEPUHUR SAB 100 AE Kit

139 

Akulehepuhur  SAB 100 AE Kit tehnilised andmed:

Komplektis 4Ah 20V aku ja akulaadija. Akut saab paigaldada ka teistele Stiga 100-seeria akuaiatööriistadele.

Tüüp Käes kantav
Max. õhu kiirus (m/s) 32
Õhu kogus (m3/h) 540
Kaal (kg) 1,7

Väike, kerge ja kompaktne STIGA AKULEHEPUHUR SAB 100 AE Kit muudab aia, terrassi, parkimisala jms. puhastamise imelihtsaks.

Akulehepuhur SAB 100 AE Kit on Stiga 100-seeriasse kuuluv akuaiatööriist, mis on lihtsate funktsioonidega, kerge käivitada, reguleerida, puhastada ja hoiustada. Lehepuhur töötab Stiga ePower 20V 4 Ah akuga, on vaikne ja keskkonnasõbralik. Sobib eriti hästi töötamiseks kohtades kus müra tekitamine on piiratud nagu tiheasustusega elamupiirkonnad, haiglate, koolide, lasteaedade läheduses olevad alad, erinevad puhkealad vms. Ühe laadimiskorraga saab töötada tavakiirusel ca 40 minutit, suurendatud kiirusel ca 20 minutit. Aku asend hoiab seadme optimaalselt tasakaalus, pehme kattega ergonoomiline käepide aitab tagada seadme parema juhitavuse ka raskesti ligipääsetavates kohtades.  Võimas mootor ja tõhus õhuventilatsioon tänu külgedel ja põhjal olevatele õhu sisselaskeavadele parandab puhuri õhuvoolu (õhukiiruse 32 m/s) ning aitab eemaldades hõlpsalt ka kõige tõrksamad lehed ja prahi. Nagu kõigil akutööriistadel, on ka lehepuhuril turvalukk, mis kaitseb juhusliku käivitamise eest. Kiirvabastusfunktsioon võimaldab puhumisotsiku puhuri küljest hõlpsalt lahti võtta, vähendades nii tööriista hoiustamiseks kuluvat ruumi.

Lehepuhurid

on ideaalsed tööriistad mänguplatside, kõnniteede, parklate, terrasside, treppide jms puhastamiseks lehtedest, okastest, liivast, kivikestest ja niidetud murust. Talvisel ajal värskelt sadanud lume puhumiseks sõiduautodelt, treppidelt ja jalgteedelt.  Professionaalsetel hooldustöödel aga näiteks raudteede hooldamisel või teede puhastamisel enne teemärgistustöid. Ehitustöödel aga aluspinna puhastamisel enne betoonitöid, talvel katuse ehitamisel roovituse puhastamisel lumest jne.

Praktiline soovitus STIGA ePOWER akude kohta:

  • Peale igat töökorda soovitame kontrollida aku laetuse taset. Kui aku laetuse tase on madal või päris tühi, pange aku koheselt laadima. Ärge jätke (pool)tühja akut seisma!
  • Jahedamate ja külmade ilmade korral soovitame aku seadme küljest ära võtta ning kuiva ja soojemasse ruumi viia, vajadusel kindlasti laadida. Tasub meeles pidada, et pooltühja aku jätmine miinuskraadide juurde vähendab oluliselt aku kasutusiga.

Kuidas kontrollida aku laetust? Leidke akult neli indikaatorlampi. Nende kõrval on nupp, millele vajutades saate teada aku laetuse taseme: 4 rohelist tuld=täis aku…tulesid pole=aku tühi.

Tutvuge Stiga akutoodete laiema valikuga SIIN

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 271504108/ST1 Kategooriad: , ,

Tarvikud

Title

Go to Top