Pildid on illustreerivad!

STIGA AKULUMELABIDAS ST 300 AE (ilma akuta)

279 

Stiga akulumelabidas on nutikas tööriist, mis võib asendada ka traditsioonilist lumelabidat. See sobib suurepäraselt väiksemate alade, näiteks avatud terrasside, kõnniteede, siseõuede, parkimiskoha või välistreppide puhastamiseks värskelt sadanud kuni 15 cm paksusest lumest.

  • Komplektis ei ole akut ja akulaadijat. Sobivad STIGA E-Power 48V akud, mille mahutavus on 2Ah, 4Ah ja 5Ah.
  • Lumelabida töölaius on 30 cm
  • Lume puhumis/väljaviske suuna muutmine
  • Värske lume väljaviske kaugus ca 5 m
  • Orienteeruv tööaeg täislaetud akuga ca 19 min (1x2Ah akuga, ca 5cm lume puhul)
  • Reguleeritav teleskoopvars

Seadme tüüp Üheastmeline
Töölaius (cm) 33
Rattad Jalased
Töökõrgus (cm) 20
Rootori läbimõõt (cm) 15
Rootori tüüp Plastik
Lume viskekaugus, ca m 1 kuni 5
Mootor 48V harjavaba 450W
Võimsus kW/ RPM 0,45kw
Veotüüp lükatav
Väljaviskesuunaja pööramine Käsitsi
Kaal (kg) 7,4

Stiga akulumelabidas ST 300 AE teeb lumekoristuse senisest kergemaks ja kiiremaks

Talvised ilmaolud toovad tavaliselt endaga kaasa vajaduse koristada lund. Kompaktse ja kerge STIGA lumelabida ST 300 AE- ga on see töö võimalik ära teha märksa kiiremini ja väiksema vaevaga kui käsitsi. Keskkonnasõbralik akutoitel lumelabidas saavutab maksimaalse töövõimsuse minimaalse müra ja vibratsiooniga ka madalatel temperatuuridel (kuni -20°). Teleskoopvars võimaldab labida kõrgust vastavalt oma eelistustele reguleerida. Töömugavuse suurendamiseks on teleskoopvarrel pehme kattega silmuskäepide, mille asendi saate omakorda sobivaks reguleerida. Seadme käivitamiseks tuleb kinnitada aku akupessa ning seejärel seade ON/OFF nupust käivitada. Rootori katte peal asuva kollase kangi abil saab muuta lume väljaviske suunda. Tänu sellele võite akulumelabidaga töötada ukseavade, terrasside või piiride lähedal, ilma et peaksite kogemata puhuma lund oma terrassile või naabri aeda.

ST 300 AE akulumelabidale sobivad kõik STIGA E-Power 48V akud, mille mahutavus on 2Ah, 4Ah ja 5Ah. Kui olete omale juba varem mõne Stiga 500 või 700 seeria akuaiatööriista koos aku ja akulaadijaga ostnud, siis saate kasutada olemasolevat akut ka lumelabida toiteks.

Oluline praktiline soovitus: 

  1. Peale igat töökorda soovitame aku seadme küljest ära võtta ja viia sooja ja kuiva ruumi, vajadusel laadida. Tasub meeles pidada, et pooltühja aku jätmine miinuskraadide juurde vähendab oluliselt aku kasutusiga.
  2. Peale igat töökorda soovitame puhastada rootori ja väljaviskeava sinna kogunenud lumest.

Stiga lumepuhurite valikuga saate tutvuda SIIN

Tutvuge Loodus Investi sooduspakkumistega SIIN

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2S1330101/ST1 Kategooriad: ,

Title

Go to Top