Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUMURUNIIDUK COLLECTOR 132 AE Kit

219 

STIGA akumuruniiduki COLLECTOR 132 AE Kit tehnilised andmed:

Komplekti kuulub 4 Ah aku ja laadija.

Lõikekorpuse materjal Polüpropüleen
Lõikelaius (cm) 30
Vedavad rattad Ei
Mootor 0,35kw, 20V harjavaba mootor, aku 4,0Ah ja laadija komplektis
Koguja Plastik 30 lt
Rattad ees/taga mm 140/140
Kõrguse reguleerimine 3 astet, telg 30-70mm
Kiiruse reguleerimine Ei
Lõikemeetod Koguja- ja taha väljaviskega
Kaal (kg) 8,8kg

STIGA akumuruniiduk COLLECTOR 132 AE Kit  on mõeldud aedadesse kuni 150 m². Muruniiduk on kerge ja hästi juhitav. Niiduki toiteks kasutatakse 20 voldist 4 Ah ePower liitiumioonakut.  Akumuruniiduk töötab vaikselt, ei tekita heitgaase ja nõuab minimaalset hooldust. Mudelil COLLECTOR 132 AE Kit on 30-liitrine kogumikorv. STIGA akumuruniiduk COLLECTOR 132 AE Kit niidulaius on 30 cm. Niidukõrguse reguleerimiseks on kolm positsiooni vahemikus 3,0 kuni 7,0 cm. Käepideme saab  hõlpsasti kokku panna, mis muudab niiduki hoidmise ruumisäästlikumaks.

Akumuruniidukid vajavad vähem hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv on oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Loodus Invest on pikaajaliste kogemustega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton, Grimsholm Green, Bernina, Bernette parimaid tooteid väga hea hinnaga.

Tutvuge Loodus Investi  sooduspakkumistega SIIN

Lisa võrdlusse
Tootekood: 291302068/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top