Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUMURUNIIDUK COLLECTOR 140 AE Kit

319 

Stiga akumuruniiduki Collector 140 AE Kit tehnilised andmed:

Komplekti kuulub 2 x 4,0 Ah akut ja laadija.

 

Niiduala, soovituslik (m²) 350
Niidulaius (cm) 38
Niidukõrgused Tsentraalne, 6 niidukõrgust, 25-75 mm
Niidumeetod Kogumine
Lõikekorpuse materjal Plastik
Koguja maht (l) 40
Koguja materjal Plastik
Vedavad rattad Ei
Ratta mõõdud (mm) 140/170
Pesuliides Ei
Kaal (kg) 12,3

STIGA akumuruniiduk COLLECTOR 140 AE Kit on sobib aedadesse, mille niidetav pind on kuni 350 m². Muruniiduk on kerge ja hästi juhitav. Toiteks kasutatakse 2 x 4 Ah 20 voldiseid ePower liitiumioonakusid. Akumuruniiduk töötab vaikselt, ei tekita heitgaase ja nõuab minimaalset hooldust. Mudelil COLLECTOR 140 AE Kit on 40-liitrine kogumikorv. STIGA akumuruniiduk COLLECTOR 140 AE Kit niidulaius on 38 cm. Niidukõrguse reguleerimiseks on kolm  positsiooni vahemikus 2,5 kuni 7,5 cm. Kahekordse juhtimisega käepide on kaetud pehme materjaliga, mis tagab mugava ja kindla haarde. Käepideme saab  hõlpsasti kokku panna, mis muudab niiduki hoidmise ruumisäästlikumaks.

Tasub tähele panna, et akumuruniidukil on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Tutvuge Loodus Investi  sooduspakkumistega SIIN

Lisa võrdlusse
Tootekood: 291382068/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top