Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUMURUTRAKTOR Gyro 500e

7250 

Multšikomplekt (tootekood 299900341/0) ja haagisekonks on müügil lisavarustusena.

ZT akumurutraktor Gyro 500e tehnilised andmed:

Võimsus kW/ RPM STIGA 48V-40Ah 4,7kw
Lõikelaius ja lisainfo 98cm külgväljaviskega, kuni 5000m2
Ülekanne elektri mootor, pole ühtegi rihma
Ratta mõõdud 11" X 18"
Esituled LED
Terade lülitamine elektriline 2 el. mootorit
Liikumiskiirus (km/h) 11
Bluetooth vastuvõtja on
Aku laadija komplektis On
Multši komplekt Ei
Haagise konks komplektis ei
Püsikiiruse hoidja Ei

STIGA AKUMURUTRAKTOR Gyro 500e –  2022.a. uus mudel, esimene nullpöördega akumurutraktor!

Akumurutraktorid on tulnud, et jääda! Nende lihtne käsitlemine, kaasaegsed elektroonilised lahendused, madal müratase ja vibratsioon teevad neist järjest populaarsema mudeli murutraktorite seas. Stiga akumurutraktor Gyro 500e on esimene nullpöördega akumurutraktor, mis sobib suurte murualade niitmiseks, kus on kallakuid ja mäenõlvu.

Erinevalt varasematest nullpöördega traktoritest on uus mudel varustatud kaasaegse eMotion roolisüsteemiga, mida juhitakse käetoesse integreeritud joystick’uga. Traktori näidikuid saab vaadata ja erinevaid funktsioone juhtida vasakusse käetoesse integreeritud puudetundlikult ekraanilt. Uuel mudelil pole enam juhtimiskange. Uus roolitehnoloogia võimaldab liikuda ümber telje 360° kõikides suundades. Kiiruse seadistamiseks on kaks võimalust: Standard (kuni 9 km/h) ja Performance (kuni 11 km/h). Traktoril on kahe lõiketeraga 98 cm laiune niidukorpus, millel on ka kaks tugiratast, mis võimaldavad paremini kohaneda ebaühtlase murupinnaga. Niidukõrguse reguleerimiseks on 8 positsiooni vahemikus 2,5 – 10,5 cm.    Soovitusliku niiduala suurus on kuni 5000 m².

Gyro traktorite avatud disain tagab kasutajale mitte ainult mugava sisenemise, väljumise ja avara ruumi jalgadele, vaid ka suurepärase tööpiirkonna nähtavuse. Võimsad LED-esituled tagavad hea nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm jms).

STIGA ePOWER akud

Traktori toiteallikana kasutatakse  ühte 48V–40Ah ePower akut, mis on testitud äärmuslikes oludes, et tagada selle kõrgeim jõudlus ja töökindlus. Aku tõhusust toetab elemente juhtiv elektroonika ja tarkvara ning aku eriline ehitus, kus iga elemendi jaoks on piisavalt ruumi jahutamiseks. Aku laadimiseks on komplektis kiirlaadija. Aku täislaadimise aeg on kuni 3 tundi. Ühe laadimisega saab töötada kuni 80 minutit (sõltub maastikust ja muru olukorrast).

Sujuva liikumise tagab unikaalne kahe elektrilise mootoriga (koguvõimsusega 2,10 kW) jõuülekanne, mis toimib sarnaselt hüdrostaatilisele käigukastile, kuid on veelgi lihtsamini juhitav. Traktori keevisraam muudab masina tugevaks, stabiilseks ja neelab erinevaid koormusi. Gyro 500e raskuskese on viidud hästi madalale (55,3 cm), et minimeerida traktori ümberminemise võimalust ja anda suuremat stabiilsust kallakutel (kuni 32°) ja ebatasastel maastikel töötamisel.

STIGA Vehicle Management System  teeb pidevat diagnostikat, salvestab andmeid ja suhtleb Bluetooth -ühenduse kaudu STIGA.GO rakendusega. Tänu sellele saab kasutaja oma mobiiltelefonis reaalajas optimeerida niitmist, jälgides näiteks seda kui palju on jäänud niiduala või millal naasta koju, enne kui aku tühjaks saab.

Tasub tähele panna, et akutraktoril on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga traktoril. Traktor ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Traktoril pole veo- ja terade rihma ning rihmarattaid.

STIGA Grupp

on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2F7062505/ST1 Kategooriad: ,

Title

Go to Top