Pildid on illustreerivad!

STIGA BENSIINIMOOTORIGA KETTSAAG CS 545

269 

STIGA kettsaag CS 545 sobib väga hästi nõudlikumale kodukasutajale töötamiseks nii aiatöödel kui ka kergematel metsatöödel.

Kettsae tehnilised andmed:

Juhtplaat (tollides) 15
Juhtplaat (cm) 38
Kett .325'' .050'' (95TXL-64X)
Mootor 42,4 cm3
Võimsus (kW) 1.9
Kaal ketita ja plaadita (kg) 4.9
Õlipump Automaatne -reguleeritav
Kütusepump Jah

Stiga bensiinimootoriga kettsaag CS 545 – saag nõudlikumale kodukasutajale!

STIGA bensiinimootoriga kettsaag CS 545 on varustatud tugeva mootoriga, millel on töömahuks 42,4 cm3 ja võimsust 1,9 kW. Sael on 38 cm (15 “) juhtplaat ja kvaliteetne 64 lüliga kett. Magneesiumist karter tagab vastupidavuse, töökindluse ja kiire jahutuse. Ketiõlipump on automaatne, st. õlitab ainult siis, kui kett liigub, pumba tootlikust on võimalik reguleerida. Tõhus inertsist aktiveeruv ketipidur turvaliseks töötamiseks, aktiveerub 0,089 sekundiga. Hooldustoiminguid saab kiiresti ja hõlpsalt läbi viia tänu mitmetele lisafunktsioonide, näiteks — õhufiltri katte tööriistavaba avamine, tagumise käepideme all paiknev kombivõti. Kütusetaset on võimalik jälgida läbipaistva seireakna abil. Ergonoomiline pehme käepide ja amordisüsteem tagavad madalama vibratsiooni ja suurema mugavuse.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton ja Grimsholm tooteid väga hea hinnaga.

 

 

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

Lisa võrdlusse
Tootekood: 240421502/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top