Pildid on illustreerivad!

STIGA BENSIINIMOOTORIGA KETTSAAG CS 755

299 

Stiga bensiinimmootoriga kettsae CS 755 tehnilised andmed:

Juhtplaat (cm) 45
Kett ,325" ,058" (21BPX-72X)
Mootor 52,0 cm3
Võimsus (kW) 2,3
Õlipump Automaatne
Kütusepump Jah

Stiga bensiinimootoriga kettsaag CS 755 – võimas ja usaldusväärne

Kettsael on magneesiumist karter, mis tagab vastupidavuse, töökindluse ja parema jahutuse. Magneesiumist karter teeb sae ka suhteliselt kergeks. Kaasaegne õhuklapi lahendus võimaldab hõlpsat ja mugavat käivitamist. Õlipump on automaatne ja reguleeritav. Kettsael CS 755 on spetsiaalne klapp, mille rakendamisel vähendatakse kompressiooni silindris ja tänu sellele on käivitamine kergem.Hooldustoiminguid saab kiiresti ja mugavalt läbi viia tänu tagumise käepideme all olevale pingutusvõtmele, mootorikatte lihtsustatud eemaldamisele või ka tänu kütusepaagi aknale, mis võimaldab jälgida kütuse taset.  Ergonoomiline pehme käepide ja vedrusüsteem vähendavad vibratsiooni ja muudavad töötamise oluliselt mugavamaks.
Bensiinimootoriga kettsael Stiga CS 755 on hea kaalu ja võimsuse suhe. 45 cm (18 “) juhtplaat sobib kasutamiseks nii kodu- kui ka metsatöödel. 18” juhtplaat on tavapärasest pikem juhtplaat, vajadusel on võimalik kasutada ka lühemaid juhtplaate.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 240521802/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top