Pildid on illustreerivad!

STIGA BENSIINIMOOTORIGA ROHULÕIKUR BC 730B

299 

Bensiinimootoriga rohulõikuri BC 730 B tehnilised andmed:

Mootor 25.4cm3
Võimsus (kW) 1,0
Käepide T-käepide
Toru läbimõõt (mm) 24
Kaal (kg) 5.7
EASY Start Jah
Trimmipea Bump&Work kahe jõhviga
Tera 3 T
Kanderihmad Rihm

Tänu võimsamale mootorile sobib Stiga bensiinimootoriga rohulõikur BC 730B  ideaalselt töötamiseks seal, kus on tegemist väljakasvanud tugeva rohuga.

Kvaliteetne ja kerge käivitusega Stiga bensiinimootoriga rohulõikur BC 730B neile, kellel on raskemaid ja mahukamaid töid kui lihtsalt muruservade pügamine. Rohulõikur BC 730B on kohandatud ülekasvanud rohu, puitunud põõsaste ja muude vähehooldatud alade puhastamiseks. Lõikur on kaalult kerge, kuid siiski tugeva konstruktsiooniga ning suurepärase jõu ja kaalu tasakaaluga. Jõuallikaks on 25,4 cm³ õhkjahutusega kahetaktiline vibratsioonivastase süsteemiga bensiinimootor. Sirge, kerge, alumiiniumist võll, ergonoomilised, polsterdatud  käepidemed ja rihm tagavad suurema töötamismugavuse ja ei koorma kasutajat pikematel töötsüklitel. Rohulõikuri komplektis on kaks lõikeseadet: kolme hambaga  3T tera tihedama taimestiku lõikamiseks ja Bump&Work trimmipea pehmema rohu trimmimiseks. Kui trimmijõhv on kulunud, piisab kergest löögist vastu maad ning jõhv väljub automaatselt õiges pikkuses.

Lõikuriga töötamisel soovitame kindlasti kasutada pleksiklaasi või võrguga näomaski, libisemiskindlaid kaitsekindaid ja kõrvaklappe. Tööriided peaksid olema tugevast materjalist, et vastu keha lendav rohi, kivikesed vms ei vigastaks. Jalga soovitaks panna turvajalanõud või kummikud.

Soovitame kõiki tööriistu regulaarselt hooldada. Rohulõikuri reduktorit tuleb paar korda hooaja jooksul kontrollida ja vajadusel lisada määret. Iga töökorra järel tuleb lõikur rohust ja tolmust puhastada. Rohuketas ei tohi olla kõver, sest muidu tekib vibratsioon. Samuti tuleb jälgida, et see oleks terav. Ketast saab ka ise teritada, kuid soovitatav oleks seda teha töökojas.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga õli.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 283221008/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top