Pildid on illustreerivad!

STIGA BENSIINIMOOTORIGA TRIMMER GT 330 A

179 

Trimmer GT 330 A tehnilised andmed:

Mootor 25.4cm3
Võimsus (kW) 0.7
Poolitatav ülekanne On
Käepide Silmus käepide
Toru läbimõõt (mm) 26 x 1,5 mm
Kaal (kg) 5.7
EASY Start Jah
Trimmipea Tap & Go
Tera Ei
Kanderihmad Ei

Stiga bensiinimootoriga trimmer GT 330 A

Stiga trimmeril GT 330 A on 25,4 cm3 kahetaktiline bensiinimootor. Kompaktsel ja hästi tasakaalustatud lõikuril on kaheosaline ülekande toru (vars),tänu millele on seda mugavam transportida ja ruumisäästlikult hoiustada. Ergonoomiline silmusekujuline käepide muudab trimmeri juhtimise kergeks ja mugavaks. Trimmeril on kaasas kahe jõhviga Bump&Work trimmipea, mis vabastab jõhvi kerge löögiga maapinnale.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada Stiga 2-taktilise mootori õli segatuna kvaliteetse bensiiniga või spetsiaalset 2-taktilistele mootoritele mõeldud kasutusvalmis kütust.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

 

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 287110102/ST2 Kategooria:

Title

Go to Top