Pildid on illustreerivad!

STIGA MURUNIIDUK KOGUJAGA COMBI 53 SQ

469 

STIGA bensiinimootoriga kogujaga muruniiduki COMBI 53 SQ tehnilised andmed:

Mootor STIGA ST 170 OHV
Mootori võimsus (kW) 2,6
Mootori töömaht (cm³) 166
Niiduala, soovituslik (m²) 1800
Niidulaius (cm) 51
Niidukõrgused Tsentraalne, 6 niidukõrgust, 22-80 mm
Niidumeetod Kogumine, multšimine, külg või taha väljavise
Lõikekorpuse materjal Teras
Koguja maht (l) 60
Koguja materjal Tekstiil
Vedavad rattad Tagumised
Ratta mõõdud (mm) 200/280
Pesuliides Ei
Kaal (kg) 33

STIGA kogujaga muruniiduk  COMBI 53 SQ.

Stiga bensiinimootoriga edasiveoga muruniiduk Combi 53 SQ on klassikalise disainiga tugev ja töökindel niiduk ca 1800 m² murualade niitmiseks. Stiga kogujaga muruniiduk Combi 53 SQ võimaldab valida nelja erineva niidumeetodi vahel: kogumine, tagantväljavise, külgväljavise või multšimine. Niidulaius on 51 cm. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida kuue niidukõrguse vahel, vahemikus 2,2 – 8,0 cm.
Niidukil kasutatakse vastupidavat ja jõulist mootorit Stiga ST 170 OHV, mille töömahuks on 166 cm³.

Combi 53 SQ on mahukas 60-liitrine plastikust/tekstiilist kogumiskorv, mille andur annab märku korvi täitumisest. Keskmisest suuremad kuullaagritega rattad hõlbustavad niiduki kasutamist ebatasasel pinnal. Tänu eesasetsevale käepidemele on niidukit lihtne üles tõsta ja transportida. Terasest korpus tagab tugevuse ja vastupidavuse.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga õli.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

 

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2L0536848/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top