Pildid on illustreerivad!

STIGA LEHEPUHUR BENSIINIMOOTORIGA BL 980 R

479 

Bensiinimootoriga  lehepuhur BL 980 R tehnilised andmed:

Mootori töömaht 75,6 cc
Tüüp Seljaskantav
Võimsus (kW) 3.1
Max. õhu kiirus (m/s) 100
Õhu kogus (m3/h) 1500
Kaal (kg) 11.6
Imuri funktsioon kogujaga ei

STIGA  BENSIINIMOOTORIGA LEHEPUHUR BL 980 R on võimas seljas kantav lehepuhur ka kõige nõudlikumate ülesannete täitmiseks.

Lehepuhur BL 980 R on Expert-klassi toode, mis mõeldud eelkõige professionaalseks tööks. Võimas 75,6 cm3 (3,1 kW) bensiinimootor tagab suure jõudluse ja sobib suurte alade hooldamiseks. Tänu AutoChoke süsteemile on lehepuhuri käivitamine kiire ja kerge. Maksimaalne õhuvoolukiirus on 25 m³/min. Puhuri alumises osas asuv suur kütusepaak (2,1 liitrit) võimaldab pikemat tööaega. Puhuri voolikul on painduv kummiosa, mis tagab vooliku parema liikuvuse õhuvoolu suunamisel. Manööverdamismugavust lisab voolikule kinnitatud reguleeritav käepide, kuhu on integreeritud juhtimiseks vajalikud nupud. Kiirvabastussüsteemiga filtri kate võimaldab lehepuhuri õhufiltrile kiiret ja mugavat juurdepääsu. Pehmed polsterdatud õlarihmad ja vöökohale kinnitatav rihm aitavad ühtlasemalt jaotada seadme raskust, et see ei koormaks liigselt õlgu, selga ja käsi. Tänu sellele on seadmega töötamine turvaline ja mugav ka pikemaajaliste töötsüklite jooksul.

Lehepuhurid on ideaalsed tööriistad mänguplatside, kõnniteede, parklate, terrasside, treppide jms puhastamiseks lehtedest, okastest, liivast, kivikestest ja niidetud murust. Talvisel ajal värskelt sadanud lume puhumiseks sõiduautodelt, treppidelt ja jalgteedelt.  Professionaalsetel hooldustöödel aga näiteks raudteede hooldamisel või teede puhastamisel enne teemärgistustöid. Ehitustöödel aga aluspinna puhastamisel enne betoonitöid, talvel katuse ehitamisel roovituse puhastamisel lumest jne. Kindlasti leiab iga lehepuhuri omanik veel mitu nutikat võimalust lehepuhuri kasutamiseks.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 255175102/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top