Pildid on illustreerivad!

STIGA LUMEPUHUR ST 6272 P TRAC

2099 

Võimsa bensiinimootoriga kaheastmeline lumepuhur suurte alade puhastamiseks. Sobib nii kodukasutajale kui professionaalidele.  Tänu võimsale mootorile ja roomikutele saab puhuriga töötada ka rasketes lume- ja maasikuoludes.

Seadme tüüp Kaheastmeline
Töölaius (cm) 72
Rattad lintidega, 3 rattaga
Töökõrgus (cm) 53
Rootori läbimõõt (cm) 37,5
Rootori tüüp Hammastatud
Lume viskekaugus, ca m 1 kuni 13
Mootor STIGA WS 380 7,8kw
Mootori töömaht (cm3) 375
Võimsus kW/ RPM 7,8kw / 3600 rpm
Käivitus Käsistarter+230 v ES
Käigud 6E+2T
Veotüüp Friktsioonkettad
Väljaviskesuunaja pööramine 190 kraadi, vändaga
Väljaviskesuunaja kõrgus kangiga
Kütusepaagi maht (l) 5,5
Kaal (kg) 108,5

Stiga lumepuhur ST 6272 P TRAC – võimas mootor ja roomikud muudavad lumekoristuse efektiivseks ka rasketes maastiku- ja lumeoludes

Muidu aeganõudev ja raske töö on võimalik lumepuhuriga ära teha märksa kiiremini ja väiksema energiakuluga. Võimsa 375 cm³ mootoriga ja kaheastmelise süsteemiga Stiga lumepuhur ST 6272 P TRAC töötab tõhusalt ka rasketes oludes, näiteks kokkupressitud või külmunud lume puhul. 72 cm töölaiusega terashammastega rootor tõmbab lume korpusesse, kus see tiiviku abil välja puhutakse kuni 13 m kaugusele. Lumepuhur on varustatud Easy-Turn tehnoloogiaga, st manööverdamisel vabastatakse automaatselt diferentsiaalilukk, mistõttu muutub vasakule või paremale pööramine kergemaks. Optimaalse ja kindla liikuvuse kuuel erineval edasiliikumise kiirusel tagavad Artic-Trac roomikud ja ümberpööratavad jalased. Pakaselistes tingimustes töötades lisavad töömugavust 230 V elektriline starter (vajalik vooluvõrgu ühendus) ja soojendusega käepidemed. Käivitamiseks on olemas ka käsistarter. Heledad LED esituled teevad puhuriga töötamise ohutuks ja mugavaks hämaratel ja pimedatel hommikutel või õhtutel. Just esituled hoiavad puhuri kasutaja turvaliselt ja hästi nähtavana halbades ilmastikuoludes. Kõik lülitid ja kangid on paigutatud juhtpaneelile, mis asub juhile hästi kättesaadavas kohas.

Stiga lumepuhurite valikuga saate tutvuda SIIN

Tutvuge Loodus Investi sooduspakkumistega SIIN

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2S2726611/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top