Pildid on illustreerivad!

STIGA LUMEPUHUR ST 7276 PH

3199 

Lumepuhuri tehnilised andmed:

Seadme tüüp Kaheastmeline
Töölaius (cm) 76
Rattad 16" Snow Hog
Töökõrgus (cm) 53
Rootori läbimõõt (cm) 37,5
Rootori tüüp Hammastatud
Lume viskekaugus, ca m 1 kuni 15
Mootor STIGA WS 420 9,0kW
Mootori töömaht (cm3) 420
Võimsus kW/ RPM 9,0kW / 3600rpm
Käivitus Käsistarter+230 v ES
Veotüüp hüdrostaatiline
Väljaviskesuunaja pööramine 200 kraadi elektriliselt nupuga
Väljaviskesuunaja kõrgus elektriliselt nupuga
Kütusepaagi maht (l) 5,5
Kaal (kg) 134

Stiga lumepuhur ST 7276 PH – tugev ja töökindel, puhub tõhusalt ka märja ja külmunud lume.

Lumekoristuse aeganõudev ja raske töö on võimalik lumepuhuriga ära teha märksa kiiremini ja väiksema energiakuluga. Võimsa bensiinimootoriga Stiga lumepuhur ST 7276 PH sobib suuremate alade puhastamiseks, nagu parklad, pargiteed või ka kvartalisisesed sõiduteed. Sobilik nii kodukasutajale kui professionaalidele. Kaheastmelise süsteemiga Stiga lumepuhur  töötab tõhusalt ka raskemates oludes, kokkupressitud või veidi külmunud lume koristamisel.  76 cm töölaiusega terashammastega rootor tõmbab lume korpusesse, kus see tiiviku abil välja puhutakse kuni 15 m kaugusele. Erinevalt teistest Stiga lumepuhuri mudelitest on ST 7276 PH hüdrostaatiline ülekanne, mis muudab masina juhtimise veelgi lihtsamaks ja mugavamaks. Tänu elektrilisele starterile on Stiga WS 420 mootorit lihtne käivitada ka miinustemperatuuridel (vajalik vooluvõrgu ühendus). Käivitamiseks on olemas ka käsistarter.

Lumepuhur on varustatud Hydrogear SST tehnoloogiaga, st manööverdamiseks on kaks juhtimispäästikut, mis muudavad vasakule või paremale pööramise eriti mugavaks. Lumepuhuril on 16″ Snow Hog rehvid ja ümberpööratavad jalased, mille abil reguleeritakse rootori töökõrgust (siledamal pinnal madalam, ebatasasel pinnal kõrgem seadistus). Mudeli eripäraks on väljavisatava lume suuna ja  kõrguse elektriline reguleerimine. Kõik lülitid ja kangid on paigutatud juhtpaneelile, mis asub juhile hästi kättesaadavas kohas, käepidemete vahel. Pakaselistes tingimustes töötades lisavad  töömugavust soojendusega käepidemed. Heledad LED esituled teevad puhuriga töötamise ohutuks ja mugavaks hämaratel ja pimedatel hommikutel või õhtutel. Just esituled hoiavad puhuri kasutaja turvaliselt ja hästi nähtavana halbades ilmastikuoludes.

STIGA Grupp

on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena

Stiga lumepuhurite valikuga saate tutvuda SIIN

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2S2767711/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top