Pildid on illustreerivad!

STIGA LUMEPUHUR ST 966

3390 

Lumepuhuri STIGA ST 966 tehnilised andmed:

Seadme tüüp Kaheastmeline
Töölaius (cm) 66
Rattad 16" Snow Hog
Töökõrgus (cm) 55
Rootori läbimõõt (cm) 35
Rootori tüüp Hammastatud
Lume viskekaugus, ca m 1 kuni 15
Mootor STIGA WS 300 6,2kw
Mootori töömaht (cm3) 302
Võimsus kW/ RPM 6,2kw / 3600rpm
Käivitus Käsistarter+230 v ES
Veotüüp hüdrostaatiline
Väljaviskesuunaja pööramine 180 kraadi elektriliselt nupuga
Väljaviskesuunaja kõrgus elektriliselt nupuga
Kütusepaagi maht (l) 4,0
Kaal (kg) 120

Stiga lumepuhur ST 966 – usaldusväärne ja mugavusfunktsioonidega

STIGA puhur ST 966 on 66 cm töölaiuse ja 16-tolliste suurte, spetsiaalse rehvimustriga ratastega kaheastmeline lumepuhur. Stiga lumepuhur ST 666 saab lume koristamisega hakkama ka väga keerulistes oludes. Hüdrostaatiline jõuülekanne annab teile täiendava mugavuse ja kindlustunde töödega hakkamasaamiseks. 302 cm3 töömahuga STIGA WS 300 bensiinimootori jõul saate masinat elektriliselt käivitada igal temperatuuril kuni -30°C. Tänu soojendusega käepidemetele, mis aktiveeritakse armatuurlaual oleva nupuga, võimaldab ST 966 teha tööd ka väga madalate välistemperatuuridega. Kõik lume viskefunkstiooonid on elektriliselt juhitavad ja nupud on paigutatud juhtpaneelile, parandades kasutajamugavust. Tänu uuele kolme labaga väljaviske tiivikule suudab see masin lund välja paisata kuni 15 meetri kaugusele. Nähtavuse parandamisek pimedal ajal on puhuril reguleeritavad LED-esituled.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga mootoriõli.

STIGA Grupp

on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena

 

Stiga lumepuhurite valikuga saate tutvuda SIIN

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2S2667515/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top