Pildid on illustreerivad!

STIGA LUMEPUHUR ST 976 T

3990 

Lumepuhuri STIGA ST 976 T tehnilised andmed:

Seadme tüüp Kaheastmeline
Töölaius (cm) 76
Rattad lintidega, 3 rattaga
Töökõrgus (cm) 55
Rootori läbimõõt (cm) 35
Rootori tüüp Hammastatud
Lume viskekaugus, ca m 1 kuni 15
Mootor STIGA WS 380 7,8kw
Mootori töömaht (cm3) 375
Võimsus kW/ RPM 7,8kw / 3600 rpm
Käivitus Käsistarter+230 v ES
Veotüüp hüdrostaatiline
Väljaviskesuunaja pööramine 180 kraadi elektriliselt nupuga
Väljaviskesuunaja kõrgus elektriliselt nupuga
Kütusepaagi maht (l) 5,5
Kaal (kg) 136

Stiga lumepuhur ST 976 T – võimas ja töökindel

Kas soovite lund puhastada erinevatelt pindadelt ja erinevates ilmastikutingimustes? Roomiklumepuhuril STIGA ST 976 T on kasutusel väga võimekas ja töökindel mootor Stiga WS 380, töömahuga 375 cm3. Tänu hüdrostaatilisele jõuülekandele saate valida erinevaid kiiruse seadistusi, tagades maksimaalse mugavuse iga vajaduse korral. Kõik nupud armatuurlaual on elektrilised, sealhulgas väljaviske suunaja pööramine kuni 180° ja väljaviske kõrguse reguleerimine. ST 976 T on vastupidavuse suurendamiseks varustatud topeltrihmülekandega. Kahe päästikuga lumepuhuri juhtimine muudab sõidu täpsemaks ja kiiremaks, nende päästikutega saate väga lihtsalt muuta liikumise suunda. Käepide on soojendusega, käed soojad ja kuivad, aannab võimaluse töötada ka madalatel temperatuuridel. LED-esituled on reguleeritavad erinevatesse asenditesse, mis võimaldab puhuri kastamist kehvade valgustingimustega. 76 cm töölaius ja 35 cm läbimõõduga kolme labaga väljavisketiivik võimaldavad sellel tugeval masinal visata lund kuni 15 meetri kaugusele.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga mootoriõli.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena

Stiga lumepuhurite valikuga saate tutvuda SIIN

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2S2767615/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top