Pildid on illustreerivad!

STIGA MURUNIIDUK KOGUJAGA COMBI 955 VE

749 

Stiga bensiinimootoriga kogujaga muruniiduki COMBI 955 VE tehnilised andmed:

Lõikekorpuse materjal Teras
Lõikelaius (cm) 53
Vedavad rattad Tagumised rattad, DSC, VARIAATOR
Mootor Elektri starteriga, STIGA ST 200 196cm3 3,2kw
Koguja HÜBRIID 70 Lt, täituvuse indikaator
Rattad ees/taga mm 200/280 Kuullaagrid
Kõrguse reguleerimine Tsentraalne 5, 25 – 80
Lõikemeetod Koguja-, multsi-, külg- ja taha väljaviskega
Esi bamper Jah
Pesuliides Jah
Valmis kasutamiseks Jah
Kaal (kg) 40kg

Stiga kogujaga muruniiduk COMBI 955 VE on suurepärane niiduk kvaliteeti hindavale aednikule.

Stiga bensiinimootori ja edasiveoga muruniiduk Combi 955 VE on uudse disainiga tugev ja töökindel niiduk ca 2000 m² murualade niitmiseks. Mudeli eeliseks on elektriline starter, mis muudab muruniiduki käivitamise ühe nupuvajutusega äärmiselt lihtsaks ja mugavaks. Lisaks sellele saab käepidemel oleva  variaatori abil reguleerida muruniiduki kiirust ja otsustada kui kiiresti soovite niidukiga liikuda. Stiga kogujaga muruniiduk Combi 955 VE võimaldab valida nelja erineva niidumeetodi vahel: kogumine, tagantväljavise, külgväljavise või multšimine. Niidulaius on 53 cm. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida viie niidukõrguse vahel, vahemikus 2,5 – 8,0 cm. Niidetud muru kogumiseks on 70-liitrine kogumiskorv anduriga, mis annab märku kogumiskorvi täitumisest.  Tänu suurele kogumiskorvile on töö efektiivsem, sest korvi tühjendamisele kuluv aeg on väiksem.

Muruniiduki uuendusliku X-kujulise Fulcrum käepideme kõrgust ja kallet saab spetsiaalse klambri abil hõlpsalt reguleerida. Tänu sellele saab iga kasutaja seada käepideme endale sobivasse asendisse. Põõsaste, hekkide või piirdeaedade lähedalt niitmine muutub aga senisest oluliselt mugavamaks kui asetada käepide kerge kalde alla. Fulcrum käepide võimaldab muruniidukit ka ruumisäästlikumalt hoiustada.  Keskmisest suuremad kuullaagritega rattad hõlbustavad niiduki kasutamist ebatasasel pinnal. Tänu eesasetsevale käepidemele on niidukit lihtne üles tõsta ja transportida. Terasest korpus tagab niiduki tugevuse ja vastupidavuse.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga õli.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisa võrdlusse
Tootekood: 294557548/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top