Pildid on illustreerivad!

STIGA MURUNIIDUK KOGUJAGA COMBI 955 VE

779 

Stiga bensiinimootoriga kogujaga muruniiduki COMBI 955 VE tehnilised andmed:

Mootor STIGA ST 200 LS OHV
Mootori võimsus (kW) 3,2
Mootori töömaht (cm³) 196
Niiduala, soovituslik (m²) 2000
Niidulaius (cm) 53
Niidukõrgused Tsentraalne, 5 niidukõrgust 25-80 mm
Niidumeetod Kogumine, multšimine, külg või taha väljavise
Lõikekorpuse materjal Galvaniseeritud Teras
Koguja maht (l) 70
Koguja materjal Tekstiil
Vedavad rattad Tagumised
Ratta mõõdud (mm) 200/280
Pesuliides Jah

Stiga kogujaga muruniiduk COMBI 955 VE on suurepärane niiduk kvaliteeti hindavale aednikule.

Stiga bensiinimootori ja edasiveoga muruniiduk Combi 955 VE on uudse disainiga tugev ja töökindel niiduk ca 2000 m² murualade niitmiseks. Mudeli eeliseks on elektriline starter, mis muudab muruniiduki käivitamise ühe nupuvajutusega äärmiselt lihtsaks ja mugavaks. Lisaks sellele saab käepidemel oleva  variaatori abil reguleerida muruniiduki kiirust ja otsustada kui kiiresti soovite niidukiga liikuda. Stiga kogujaga muruniiduk Combi 955 VE võimaldab valida nelja erineva niidumeetodi vahel: kogumine, tagantväljavise, külgväljavise või multšimine. Niidulaius on 53 cm. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida viie niidukõrguse vahel, vahemikus 2,5 – 8,0 cm. Niidetud muru kogumiseks on 70-liitrine kogumiskorv anduriga, mis annab märku kogumiskorvi täitumisest.  Tänu suurele kogumiskorvile on töö efektiivsem, sest korvi tühjendamisele kuluv aeg on väiksem.

Muruniiduki uuendusliku X-kujulise Fulcrum käepideme kõrgust ja kallet saab spetsiaalse klambri abil hõlpsalt reguleerida. Tänu sellele saab iga kasutaja seada käepideme endale sobivasse asendisse. Põõsaste, hekkide või piirdeaedade lähedalt niitmine muutub aga senisest oluliselt mugavamaks kui asetada käepide kerge kalde alla. Fulcrum käepide võimaldab muruniidukit ka ruumisäästlikumalt hoiustada.  Keskmisest suuremad kuullaagritega rattad hõlbustavad niiduki kasutamist ebatasasel pinnal. Tänu eesasetsevale käepidemele on niidukit lihtne üles tõsta ja transportida. Terasest korpus tagab niiduki tugevuse ja vastupidavuse.

Mootori parima jõudluse ja optimaalse määrimise tagamiseks soovitame kasutada A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga õli.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisa võrdlusse
Tootekood: 294557548/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top