Pildid on illustreerivad!

STIGA RAIDER PARK PRO 900 WX

9999 

Endine raider Park Pro 540 IX

Niiduseade ei kuulu komplekti.

STIGA raider Park Pro 900 WX tehnilised andmed:

Mootor Honda
Mootori mudel GXV 630 Twin; 688 cm3; 14,3kW; 2-silindriline
Ülekanne Hüdrauliline
Vedavad rattad 4 ratta vedu
Rooli ülekanne Hüdrauliline roolivõimendi + kolb
Niidulaius 95-125 cm (sõltub lõikeseadmest)
Terade lülitamine Elektriline
Lõikekõrguse reguleerimine Elektriline
Ratta mõõdud 16" X 16"
Kütusepaagi maht (l) 15,0
Esituled LED-Advanced
Haagise konks komplektis on

Stiga Park Pro 900 WX – ideaalne raider professionaalseks tööks!

Stiga Park Pro 900 WX  on uus, võimsa 2-silindrilise Honda mootori ja hea manööverdusvõimega raider professionaalidele väga suurte murualade niitmiseks. Soovituslik niiduala suurus kuni 12 500 m². 15-liitrine kütusepaak  võimaldab pikki töötsükleid. Tänu ainulaadsele keskliigendiga 50:50 pööramissüsteemile järgivad tagarattad  täpselt esirataste trajektoori. Roolivõimendi ProDrive muudab juhtimise veelgi kergemaks ja stabiilsemaks. Raideri eesasetsev niidukorpus võimaldab paremini jälgida niidetavat ala, seejuures manööverdada kitsastes, raskesti ligipääsetavates kohtades. Pro-seeria veosillad on oluliselt pikema tööeaga ja mõeldud eeskätt professionaalseks kasutamiseks. Nelikveosüsteem tagab rataste hea haarduvuse maapinnaga ning annab stabiilsuse ka märjal või nõlvadega maastikul töötades. Kõik juhtnupud asuvad juhiistme kõrval oleval juhtpaneelil, millel on digitaalne ekraan traktori tööfunktsioonide pidevaks jälgimiseks.  Maksimaalset töömugavust suurendavad kõrge seljatoe ja käetugedega juhiiste koos panipaigaga väikeste esemete jaoks ning ergonoomiline lisakäepidemega rool, mille kõrgust saab reguleerida. Ohutuse tagamiseks on traktoril turvasüsteem: kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja. Võimsad LED-esituled tagavad hea nähtavuse hämaras või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu) töötades.

Niiduseadme QuickFlip tehnoloogia abil saab Park Pro 900 WX  niiduseadet kiiresti ja lihtsalt puhastada, samuti niidumeetodit ümber seadistada. RAC Quick Connect süsteem aitab kasutajal lihtsa vaevaga  raiderile paigaldada erineva laiusega niiduseadmeid (95–125 cm) ja raideri ees kasutatavaid lisaseadmeid. Niiduseade ei kuulu raideri komplekti ja tuleb eraldi juurde osta.

Raiderite  erinevad  LISASEADMED võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga. Harjadega saab puhastada parklaid ja kõnniteid, sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.

Soovitame kasutada biolisandi vaba  A95 bensiini ja spetsiaalset Stiga mootoriõli, mis tagab mootori parima jõudluse ja optimaalse õlituse. Hoolduseks ja remondiks soovitame kasutada ainult originaalvaruosi, mis tagavad masina maksimaalse tööea.

STIGA Grupp

on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2f6430831/st2 Kategooria:

Sama tootesarja tooted

Title

Go to Top