STIGA MURUNIIDUKID ON KVALITEETSED JA VASTUPIDAVAD

Akuga muruniidukid Stiga

      AKUMURUNIIDUKID

Akumuruniidukid pakuvad sama võimsust kui bensiinimootoriga niidukid. Erinevus on see, et niidate oma muru vaikselt ja mugavalt ilma kaablite, bensiini ja heitgaasideta ning vibratsioonita, seejuures minimaalse hooldusvajadusega.

Muruniidukid Stiga bensiinimootoriga

BENSIINIMOOTORIGA MURUNIIDUKID

STIGA bensiinimootoriga muruniidukid ühendavad võimsuse, lõiketäpsuse, mugavuse ja vastupidavuse. Valikus on nii kogujaga, multšijaga, külg- või tagaväljaviskega muruniidukid. Vali enda aeda kõige sobivam mudel.

Stiga muruniidukid käsiniiduk

KÄSINIIDUKID

STIGA silindrilised käsiniidukid on vastupidavad, vaiksed ja tõhusad tööriistad väikeste muruplatside hooldamiseks. Käepidet ja lõikekõrgust saate oma vajadustele kohandada.

STIGA MURUNIIDUK

Stiga muruniidukeid iseloomustab kvaliteet, vastupidavus, mugav tööasend, moodne disain, lai valik niidukeid erinevate vajadustega inimestele. Muruniidukit valides tuleb mõelda sellele, kus peamiselt muruniidukit kasutatakse. Erinevat liiki muruniidukite kirjelduse all on välja toodud peamised erinevused, nende tugevused, kasutuseelised. Kõige populaarsemad on läbi aegade olnud Eestis Stiga bensiinimootoriga muruniidukid kuid järjest enam eelistavad inimesed ka akuga ning elektrimootoriga muruniidukeid. Kõige olulisem ongi leida endale sobib niiduk. Kevad on kõige õigem aeg uue niiduki soetamiseks. Võtke julgelt ühendust edasimüüjatega ning uuringe täpsemalt niidukite kohta. Neil on pikad kogemused muriniidukitega ning oskavad teile kasulikku nõu anda ja soovitada just teile parimat niidukit. Meie muruniidukite hooldamine on lihtne ja taskukohane ning seda on võimalik teha üle Eesti erinevates kohtades.