Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUMURUNIIDUK AERO 132e Kit

239 

STIGA akumuruniiduki AERO 132e Kit tehnilised andmed:

Komplektis 20 V, 2 x 4 Ah akut ja topeltlaadija.

Lõikekorpuse materjal Polüpropüleen
Lõikelaius (cm) 30
Vedavad rattad Ei
Mootor 0,75kw 20V harjavaba mootor, aku 2X4,0Ah ja laadija komplektis
Koguja Ei
Rattad ees/taga mm Ei
Kõrguse reguleerimine Ei
Kiiruse reguleerimine Ei
Lõikemeetod Multš
Kaal (kg) 8,8kg

Stiga akumuruniiduk AERO 132e Kit on esimene juhtmeta hõljukniiduk. Ideaalne väikestele aedadele!

Stiga Aero on uudse disainiga muruniiduk, mis niidab muru “õhus”. Muruniiduki konstrueerimisel ja disainimisel on kasutatud aeronavigatsiooni tehnoloogiat. Patendeeritud tugev polüpropüleenist niidukorpus “püüab”  õhu kinni, tõstes nii õhurõhku ja tekitades niiduki alla õhupadja. Tera eriline disain – lame, nurga all olevad otsad – purustab tõhusalt muru ilma, et see häiriks korpuse all olevat õhkpatja.  Akumuruniiduki toiteallikaks on kaks ePower 20V 4 Ah akut, mis asetsevad käepideme külge konstrueeritud akupesades. Selline asetus tagab ühelt poolt akudele lihtsa juurdepääsu, aga teiselt poolt aitab parandada muruniiduki tasakaalu. Kui Stiga Aero pole parajasti kasutusel, saab samu akusid kasutada teiste Stiga 100-seeria aiatööriistadega. Selle mudeli puhul pole niidukõrgust ja -kiirust eraldi vaja seadistada. Seda juhitakse käepideme küljes oleva sisse-/väljalülitusnupu vajutamisega. Stiga akumuruniiduk Aero 132e Kit annab niitmisel rohkem kiirust ja mugavust. Tänu oma kergusele ja kompaktsusele on lihtsam manööverdada ja niita ka raskemini ligipääsetavates kohtades nagu kallakutel või nõlvadel (maakeldri pealne, tiigi kaldad, astangpeenarde servad jms). Hõljukniiduk võimaldab ühe laadimisega niita kuni 100 m² muruala.

Lisaks kasutusmugavustele on Stiga Aerot võimalik ka üsna ruumisäästvalt hoiustada: vastavalt võimalustele kas garaaži/kuuri seinale riputatult või põrandal, kokkupandud käepidemega.

Tasub tähele panna, et akumuruniidukil on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisa võrdlusse
Tootekood: 298302068/ST1 Kategooria:

Title

Go to Top