Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUMURUNIIDUK Combi 344e Kit

499 

STIGA akumuruniiduki COMBI 344e Kit tehnilised andmed:

Komplekti kuulub 5 Ah aku ja laadija.

Niiduala, soovituslik (m²) 400
Niidulaius (cm) 42
Niidukõrgused Tsentraalne, 6 niidukõrgust, 25-75 mm
Niidumeetod Kogumine
Lõikekorpuse materjal Plastik
Koguja maht (l) 50
Koguja materjal Plastik
Vedavad rattad Ei
Ratta mõõdud (mm) 150/250
Pesuliides Ei
Kaal (kg) 15

STIGA akumuruniiduk Combi 344e Kit on mõeldud aedadesse, mille niidetav pind on kuni 400 m². Muruniiduk on kerge ja  hästi juhitav. Toiteks kasutatakse 48 voldist 5Ah ePower  liitiumioonakut. Akumuruniiduk töötab vaikselt, ei tekita heitgaase ja nõuab minimaalset hooldust. Mudelil Combi 344e on kaasas 50-liitrine kogumikorv. STIGA akumuruniiduk Combi 344e Kit niidulaius on 42 cm. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida kuue niidukõrguse vahel, vahemikus 2,5- 7,5 cm. Kahekordse juhtimisega käepide on kaetud pehme materjaliga, mis tagab mugava ja kindla haarde. Käepideme saab  hõlpsasti kokku panna, mis muudab niiduki hoidmise ruumisäästlikumaks.

Akumuruniidukid vajavad vähem hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv on oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 294426068/ST2 Kategooria:

Tarvikud

Sama tootesarja tooted

Title

Go to Top