Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUROHULÕIKUR SBC 500 AE

219 

Tehnilised andmed:

Komplekti ei kuulu akud ja akulaadija.

Mootor 48V/ 4,0Ah
Käepide Silmus käepide
Trimmipea Bump&Work kahe jõhviga
Tera 4T
Kanderihmad Ei

Stiga akurohulõikur SBC 500 AE kuulub akutoodete 500-seeriasse, mille toiteallikaks on 48 V Stiga ePower aku. Harjavaba mootor töötab vaiksemalt, tagab pikema töötsükli ja vajab vähem hooldust. Võrreldes bensiinimootoriga lõikuriga on akulõikur oluliselt kergem ja keskkonnasõbralikum. Stiga akurohulõikur SBC 500 AE sobib nii muruservade trimmimiseks kui ka väljakasvanud tugevama rohu lõikamiseks. Selleks on komplektis kaks lõikeseadet: nelja hambaga rohuketas 4T tihedama taimestiku lõikamiseks ja Tap&Go pöörlev trimmipea pehmema rohu trimmimiseks. Kui trimmijõhv on kulunud, piisab kergest löögist vastu maad ning jõhv väljub automaatselt õiges pikkuses. Kasutusmugavust ja ohutust lisab käepideme lähedale integreeritud ergonoomiliste lülitiga ekraan. Reguleeritav silmuskäepide ja liigendvõll muudavad lõikuri transportimise ja hoiustamise maksimaalselt ruumisäästlikuks.

Soovitatav on kasutada vähemalt 4,0 Ah akut (müüakse eraldi), millega saab töötada ca 30-60 minutit. Pikema tööaja saavutamiseks tuleks hankida suurema mahuga aku. Sobivad akud: 2,0 Ah; 4,0 Ah või 5,0 Ah.

Akulõikuriga töötamisel soovitame kindlasti kasutada pleksiklaasi või võrguga näomaski ja libisemiskindlaid kaitsekindaid. Tööriided peaksid olema tugevast materjalist, et vastu keha lendav rohi, kivikesed vms ei vigastaks. Jalga soovitaks panna turvajalanõud või kummikud.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

 

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 278200008/ST1 Kategooriad: ,

Tarvikud

Sama tootesarja tooted

Title

Go to Top