Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUMURUNIIDUK SLM 536 AE

319 

STIGA akumuruniiduki SLM 536 AE  tehnilised andmed:

Komplekti kuulub 2 Ah aku ja laadija.

Niiduala, soovituslik (m²) 200
Niidulaius (cm) 36
Niidukõrgused Tsentraalne, 6 niidukõrgust, 25-75 mm
Niidumeetod Kogumine
Lõikekorpuse materjal Plastik
Koguja maht (l) 35
Koguja materjal Plastik
Vedavad rattad Ei
Ratta mõõdud (mm) 140/170
Pesuliides Ei

STIGA akumuruniiduk  SLM 536 AE on mõeldud aedadesse, mille niidetav pind on kuni 200 m². Muruniiduk on kerge ja hästi  juhitav. Toiteks kasutatakse 48 voldist 2 Ah ePower liitiumioonakut.  Akumuruniiduk töötab vaikselt, ei tekita heitgaase ja nõuab minimaalset hooldust. Mudelil SLM 536 on 35-liitrine kogumikorv. STIGA akumuruniiduk  SLM 536 AE niidulaius on 34 cm. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine võimaldab valida kuue niidukõrguse vahel, vahemikus 2,5- 7,5 cm. Kahekordse juhtimisega käepide on kaetud pehme materjaliga, mis tagab mugava ja kindla haarde. Käepideme saab  hõlpsasti kokku panna, mis muudab niiduki hoidmise ruumisäästlikumaks.

Akumuruniidukid vajavad vähem hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv on oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga niidukil. Muruniiduk ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Samuti ei pea muretsema kütuse tagavara eest.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Tutvuge Loodus Investi  sooduspakkumistega SIIN

Lisa võrdlusse
Tootekood: 294346068/ST1 Kategooria:

Tarvikud

Sama tootesarja tooted

Title

Go to Top