Pildid on illustreerivad!

STIGA AKUROHULÕIKUR SBC 700 D AE

249 

Tehnilised andmed:

Komplekti ei kuulu akud ja akulaadija.

Mootor 48V/ 4,0Ah, 500w harjavaba
Käepide T-käepide
Trimmipea Bump&Work kahe jõhviga
Tera 3 T
Kanderihmad traksid Double comfort

STIGA akurohulõikur  SBC 700 D AE töötab 48 V aku ja võimsa uue põlvkonna mootoriga.  Stiga akurohulõikur SBC 700 D AE on kerge, heitmevaba, vaikne ja vähese hooldusvajadusega. Sobib kõrgema, väljakasvanud muruala niitmiseks. Puutetundlik klaviatuur teeb kasutamise lihtsaks. Standardvarustuses on Tap & Go trimmipea, mis vabastab jõhvi kerge löögiga maapinnale ja 4T metallist rohuketas. Soovitatav on kasutada vähemalt 4,0 Ah akut (müüakse eraldi), millega saab töötada ca 30-60 minutit, sõltudes töö raskusest, tööstiilist ja kasutatavast tööorganist. Võib kasutada ka 5.0 ja 7.5 Ah tunniseid akusid.

Akurohulõikuriga töötamisel soovitame kindlasti kasutada pleksiklaasi või võrguga näomaski ja libisemiskindlaid kaitsekindaid. Tööriided peaksid olema tugevast materjalist, et vastu keha lendav rohi, kivikesed vms ei vigastaks. Jalga soovitaks panna turvajalanõud või kummikud.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

 

 

Smiley face Lae alla kasutusjuhend

Lisa võrdlusse
Tootekood: 277210008/ST1 Kategooriad: ,

Tarvikud

Sama tootesarja tooted

Title

Go to Top